Header image alt text

SKK "Słoneczko"

Spółdzielczy Klub Kultury przy Hrubieszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej im. St. Staszica

Seniorzy w Teratynie

Posted by aquila on 17 sierpnia 2014
Posted in Muzyka i taniec  | No Comments yet, please leave one

XIV Przegląd Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej organizowany przez GOK  Uchanie to nie tylko przegląd konkursowy, ale okazja do spotkania się z ludźmi, których łączy muzyka i wspólne śpiewanie. Zespół Promień Klubu Seniora otrzymał specjalne podziękowanie za udział a pani Ewa Hordyj I miejsce w kat. solista

Zobacz zdjęcia

Akcja Lato 2014

Posted by aquila on 17 sierpnia 2014
Posted in Muzyka i taniecSportTeatr  | No Comments yet, please leave one

Słoneczko zaprasza na ciąg dalszy zabaw wakacyjnych. Od Ciebie zależy co będzie się działo więc przyjdź i baw się z nami. Masz pomysł, którym chcesz zaciekawić swoich rówieśników nie zwlekaj, bo wakacje powoli się kończą. Przed nami jeszcze wycieczka rowerowa Szlakiem Nadbużańskim, dyskoteka na której odbędą się wybory Małej Miss Lata, piknik z Zumbą i ogniska .

Zobacz zdjęcia

X Przegląd Kolęd i Pastorałek

Posted by aquila on 27 stycznia 2014
Posted in Muzyka i taniec  | No Comments yet, please leave one

Zespól Promień z Klubu Seniora po raz kolejny reprezentowali nasz klub na przeglądzie zespołów śpiewaczych organizowanym przez Wójta Gminy Hrubieszów i Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach.

Zobacz zdjęcia

Zespół „Promień”

Posted by aquila on 22 stycznia 2012
Posted in Muzyka i taniec  | No Comments yet, please leave one

Po raz VIII w Moniatyczach odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez GOK w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach. W przeglądzie udział wzięło 23 zespoły, prezentując piękne kolędy i bardzo wyszukane pastorałki.Choinka noworoczna

Posted by aquila on 21 stycznia 2012
Posted in Muzyka i taniec  | No Comments yet, please leave one

 21 stycznia 2012 w nowo wyremontowanej sali klubu odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci. Czekając na Mikołaja dzieci bawiły się z grupą teatralną „Trauma”. Bajkowy nastrój i kolorowe postacie bardzo urzekły najmłodszych. Po wspólnych tańcach obejrzeliśmy bajkę pt. „Królewna na ziarnku grochu”, a później pojawił się Mikołaj, który rozdał paczki i słodycze. Tradycyjnie na koniec zabawy odbył się wspólny taniec z Mikołajem.

Zobacz zdjęcia

Walentynki

Posted by jola on 16 lutego 2011
Posted in Muzyka i taniec 

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w twoim uśmiechu”

14 lutego 2011 w sali klubu odbyło się walentynkowe spotkanie przy herbatce. Romantyczny nastrój przy świecach i piękne wiersze o miłości zabrzmiały w wykonaniu młodzieży. Nie zabrakło również piosenek, śmiesznych konkursów i kabaretowych scenek o miłości.

Zobacz zdjęcia

Kolędy i Pastorałki

Posted by jola on 30 stycznia 2011
Posted in Muzyka i taniec 

30 stycznia 2011 na VII Przeglądzie Zespołów Śpiewaczych Kolędy i Pastorałki w Wołajowicach zaprezentował się zespół Promień Klubu Seniora.

Przegląd ma na celu kultywowanie i upowszechnianie amatorskiej twórczości artystycznej, konfrontacje dorobku artystycznego zespołów oraz doskonalenie warsztatu, jak również popularyzację kolęd i pastorałek mało znanych. Jest również okazją do spotkania się zaprzyjaźnionych ze sobą zespołów i wspólnych rozmowach przy szwedzkim stole.

18 zespołów zaśpiewało przed komisją, prezentując wysoki poziom. Dla wszystkich wykonawców były statuetki i dyplomy. Zespół Promień zdobył puchar i wyróżnienie. Organizatorzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

Zobacz zdjęcia